Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PrevaLED® Cube AC G4 -G4-1100-840
|
Príslušenstvo slúži na montáž, prepojenie alebo kompatibilné doplnenie elektrotechnických zostáv. Zjednodušuje inštaláciu a pomáha dosiahnuť čisté a bezpečné zapojenie. Využitie nájde v rozvádzačoch, svietidlách aj pri modulárnych riešeniach, kde je dôležitá rýchla montáž a spoľahlivý kontakt. Pri výbere odporúčame overiť typ konektorov a rozmerové požiadavky. Správne zvolené príslušenstvo predlžuje životnosť zostavy, znižuje riziko uvoľnenia spojov a zlepšuje celkovú servisovateľnosť. Bezpečnostné informácie: montujte pri odpojenom napájaní a dodržujte odporúčaný postup výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 10,50 W |
| Nominálne napätie | 230 V |
| Prúd | 45,000 mA |
| Lifespan | 50000 h |
| Beam angle | 110 ° |
| Color temperature | 4000 K |
| Light color (designation) | Neutrálna biela |
| Luminous flux | 964 lm |
| Color rendering index Ra | 80 |
| Type of connection | Bezskrutková svorka |
| Dimming DALI | Nie |
| Dimmable | Nie |
| Krytie IP | IP20 |
| Účinnosť | F |
| Product color | Biela |
| Dĺžka [mm] | 82.80 mm |
| Šírka [mm] | 81.60 mm |
| Výška [mm] | 21.10 mm |
| Hmotnosť [g] | 60.0 |
4062172239479