Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
PrevaLED® Linear G6 4000-840 560X20-LV
|
Príslušenstvo slúži na montáž, prepojenie alebo kompatibilné doplnenie elektrotechnických zostáv. Zjednodušuje inštaláciu a pomáha dosiahnuť čisté a bezpečné zapojenie. Využitie nájde v rozvádzačoch, svietidlách aj pri modulárnych riešeniach, kde je dôležitá rýchla montáž a spoľahlivý kontakt. Pri výbere odporúčame overiť typ konektorov a rozmerové požiadavky. Správne zvolené príslušenstvo predlžuje životnosť zostavy, znižuje riziko uvoľnenia spojov a zlepšuje celkovú servisovateľnosť. Bezpečnostné informácie: montujte pri odpojenom napájaní a dodržujte odporúčaný postup výrobcu. |
Technické parametre
| Príkon | 21,30 W |
| Nominálne napätie | 42.7 V |
| Prúd | 0,5 A |
| Lifespan | 50000 h |
| Beam angle | 120 ° |
| Color temperature | 4000 K |
| Light color (designation) | Neutrálna biela |
| Luminous flux | 3969 lm |
| Color rendering index Ra | > 80 |
| Type of connection | Konektor |
| Number of LEDs per module | 96.0 |
| Dimming DALI | Nie |
| Krytie IP | IP20 |
| Účinnosť | C |
| Dĺžka [mm] | 560.00 mm |
| Šírka [mm] | 20.00 mm |
| Výška [mm] | 5.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 40.0 |
4052899606234