SMART+ CONTACT SENSOR SENSOR
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Amazon Alexa|Google Assistant |
| Dimmable | Nie |
| Napätie [V] | 3,7 V |
| Cable length [calc.] | 225 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie IP | IP20 |
| Battery type | Lítiovo-iónové batérie |
| Dĺžka [mm] | 72.00 mm |
| Šírka [mm] | 31.00 mm |
| Výška [mm] | 24.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 47.0 |
| Záruka | 3 roky |