SMART+ Filament Edison Dimmable 6W 824 230V Gold E27
|
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Amazon Alexa|Google Assistant|Philips Hue |
| Base (standard designation) | E27 |
| Optical property of bulb | Zlatá |
| Príkon | 52 W |
| Príkon [W] | 6 W |
| Luminous flux [lm] | 680 lm |
| Farba [K] | 2400 K |
| Farba | Komfortná teplá biela |
| Farba | 80 |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 15000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Zlatá |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Krytie IP | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka [mm] | 143.00 mm |
| Šírka [mm] | 64.00 mm |
| Výška [mm] | 64.00 mm |
| Priemer [mm] | 64,00 mm |
| Hmotnosť [g] | 46.0 |
| Záruka | 3 roky |