SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW UK
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Spôsob montáže | Zásuvka |
| Príkon [W] | 8,50 W |
| Luminous flux [lm] | 640 lm |
| Farba [K] | 2700…6500 K |
| Farba | RGBTW |
| Farba | > 80 |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 30000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Biela |
| Materiál | Silikón |
| Type of connection | Typ zástrčky G (UK) |
| Krytie IP | IP20 |
| Dĺžka [mm] | 2000.00 mm |
| Šírka [mm] | 10.00 mm |
| Výška [mm] | 2.60 mm |
| Hmotnosť [g] | 216.0 |
| Záruka | 3 roky |