SMART+ Garden Dot Multicolor Dot 9P RGB
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Použitie | Vonkajšie |
| Spôsob montáže | Zem |
| Príkon [W] | 2,50 W |
| Luminous flux [lm] | 380 lm |
| Farba | RGB |
| Nominal beam angle | 33.00 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 25000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Materiál | Polykarbonát (PC) |
| Type of connection | Typ zástrčky C (EU) |
| Krytie IP | IP65 |
| Šírka [mm] | 23.00 mm |
| Výška [mm] | 96.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 420.0 |
| Záruka | 2 roky |