SMART+ Garden Pole Multicolor 3P RGB + W Extension
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Použitie | Vonkajšie |
| Spôsob montáže | Zem |
| Príkon [W] | 3,00 W |
| Luminous flux [lm] | 420 lm |
| Farba [K] | 2000 … 6500 K |
| Farba | Laditeľná biela|RGB |
| Farba | > 80 |
| Nominal beam angle | 160 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 20000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Hliník |
| Type of connection | Typ zástrčky C (EU) |
| Krytie IP | IP65 |
| Dĺžka [mm] | 6000.00 mm |
| Šírka [mm] | 60.00 mm |
| Výška [mm] | 367.00 mm |
| Priemer [mm] | 60,00 mm |
| Hmotnosť [g] | 540.0 |
| Záruka | 3 roky |