SMART+ Planon Frameless TW 600x100mm TW
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Použitie | Vnútorné |
| Spôsob montáže | Strop |
| Príkon [W] | 28,00 W |
| Luminous flux [lm] | 1800 lm |
| Farba [K] | 3000…6500 K |
| Farba | Laditeľná biela |
| Farba | > 80 |
| Nominal beam angle | 110 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 25000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Type of connection | Svorka, 2-pólová (L, N) |
| Krytie IP | IP20 |
| Dĺžka [mm] | 600.00 mm |
| Šírka [mm] | 100.00 mm |
| Výška [mm] | 65.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 1420.0 |
| Záruka | 2 roky |