SMART+ Solar Alps Wall Multicolor RGB + W
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Použitie | Vonkajšie |
| Príkon [W] | 6 W |
| Luminous flux [lm] | 400 lm |
| Farba [K] | 3000 K |
| Farba | Teplá biela|RGB |
| Farba | > 80 |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 25000 h |
| Napätie [V] | 3,7 V |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník|Polykarbonát (PC) |
| Krytie IP | IP44 |
| Battery type | Lítiovo-iónové batérie |
| Dĺžka [mm] | 152.00 mm |
| Šírka [mm] | 193.00 mm |
| Výška [mm] | 365.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 1560.0 |
| Záruka | 3 roky |