SMART+ Solar Path Multicolor RGB + TW
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Použitie | Vonkajšie |
| Príkon [W] | 0,12 W |
| Luminous flux [lm] | 5 lm |
| Farba [K] | 3000…6500 K |
| Farba | Laditeľná biela|RGB |
| Farba | > 80 |
| Nominal beam angle | 175.00 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 15000 h |
| Napätie [V] | 3,2 V |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo|Hliník |
| Krytie IP | IP44 |
| Battery type | Lítiovo-iónové batérie |
| Výška [mm] | 562.00 mm |
| Priemer [mm] | 150,00 mm |
| Hmotnosť [g] | 663.0 |
| Záruka | 3 roky |