SMART+ SPOT CONCENTRA Multicolor R50 40 3.3W Multicolor E14
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Base (standard designation) | E14 |
| Príkon | 40 W |
| Príkon [W] | 3,3 W |
| Luminous flux [lm] | 210 lm |
| Farba [K] | 2700…6500 K |
| Farba | RGBW |
| Farba | ≥80 |
| Nominal beam angle | 45 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 20000 h |
| Napätie [V] | 220 V |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Olovnaté sklo |
| Krytie IP | IP20 |
| Energetická trieda | G |
| Dĺžka [mm] | 85.00 mm |
| Šírka [mm] | 50.00 mm |
| Výška [mm] | 50.00 mm |
| Priemer [mm] | 50,00 mm |
| Hmotnosť [g] | 50.0 |
| Záruka | 3 roky |