SMART+ Table Frame Maxi Multicolor USB RGB + W
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Použitie | Vonkajšie |
| Príkon [W] | 5,00 W |
| Luminous flux [lm] | 270 lm |
| Farba [K] | 3000 K |
| Farba | Teplá biela|RGB |
| Farba | ≥80 |
| Nominal beam angle | 270 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 25000 h |
| Napätie [V] | 5 V |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník|Polykarbonát (PC) |
| Type of connection | USB |
| Krytie IP | IP44 |
| Battery type | Lítiovo-iónové batérie |
| Dĺžka [mm] | 140.00 mm |
| Šírka [mm] | 140.00 mm |
| Výška [mm] | 263.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 950.0 |
| Záruka | 3 roky |