SMART+ WIFI MAGIC RGB FLEX WITH REMOTE CONTROL 3M + RC
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Použitie | Vnútorné |
| Príkon [W] | 15,50 W |
| Farba | Červená|Zelená|Modrá |
| Nominal beam angle | 120 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 30000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Type of connection | Typ zástrčky C (EU) |
| Krytie IP | IP20 |
| Battery type | Gombíkové lítiové batérie |
| Dĺžka [mm] | 3000.00 mm |
| Šírka [mm] | 10.00 mm |
| Výška [mm] | 3.00 mm |
| Hmotnosť [g] | 230.0 |
| Záruka | 3 roky |