-
Svietidlá
-
Svetelné zdroje
-
LED pásy
-
SMART+
-
SMART+ svietidlá
-
Vnútorné svietidlá
- SMART+ stolné svietidlá
- SMART+ stropné svietidlá
- SMART+ zapustené a podhľadové svietidlá
- SMART+ mobilné svietidlá
- SMART+ náladové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- SMART+ svietidlá s kamerou
- SMART+ nástenné svietidlá
- SMART+ lištové systémy
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ dekoračné svietidlá
- SMART+ kúpeľňové svietidlá
- SMART+ LED panely
- Vonkajšie svietidlá
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
-
Vnútorné svietidlá
- SMART+svietidlá
-
SMART+ LED pásy
-
SMART+ WiFi
-
SMART+ Zigbee
-
SMART+ Matter
-
-
Fotovoltaika
-
Elektronické moduly
-
Odporúčané
- Kategórie
-
- Svietidlá
- Svetelné zdroje
- LED pásy
- SMART+
- SMART+ svietidlá
- Vnútorné svietidlá
- SMART+ stolné svietidlá
- SMART+ stropné svietidlá
- SMART+ zapustené a podhľadové svietidlá
- SMART+ mobilné svietidlá
- SMART+ náladové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- SMART+ svietidlá s kamerou
- SMART+ nástenné svietidlá
- SMART+ lištové systémy
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ dekoračné svietidlá
- SMART+ kúpeľňové svietidlá
- SMART+ LED panely
- Vonkajšie svietidlá
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- Vnútorné svietidlá
- SMART+svietidlá
- SMART+ LED pásy
- SMART+ WiFi
- SMART+ Zigbee
- SMART+ Matter
- SMART+ svietidlá
- Fotovoltaika
- Elektronické moduly
- Projektové produkty
- Svietidlá
- Komponenty
- Komponenty na svietidlá pre vysoké stropy
- Komponenty na reflektory
- Komponenty pre lineárne svietidlá
- Komponenty na svietidlá pre nízke stropy
- Komponenty pre lineárne systémy
- Komponenty na vonkajšie svietidlá
- Komponenty pre LED panely
- Komponenty pre nástenné a stropné svietidlá
- Komponenty pre zapustené svietidlá
- Komponenty pre podhľadové osvetlenie
- Komponenty pre prachotesné svietidlá
- Svetelné zdroje
- Svietidlá
- Odporúčané
- Dopredaj
- Svietidlá
Top 10 produktov
-
LED PAR16 P 6.9W 830 GU10
3,11 € -
LED STAR PAR16 4.3W 827 GU10
2,55 €
SMART+ WIFI OUTDOOR FLEX 3M RGB TW
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Compatible smart home technology | Google Assistant|Amazon Alexa |
| Použitie | Vonkajšie |
| Príkon [W] | 12,50 W |
| Luminous flux [lm] | 740 lm |
| Farba [K] | 2700…6500 K |
| Farba | Červená|Zelená|Modrá|Laditeľná biela |
| Farba | ≥80 |
| Nominal beam angle | 120 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 30000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Biela |
| Materiál | Silikón |
| Type of connection | Typ zástrčky C (EU) |
| Krytie IP | IP44 |
| Dĺžka [mm] | 3000.00 mm |
| Šírka [mm] | 11.50 mm |
| Výška [mm] | 4.50 mm |
| Hmotnosť [g] | 370.0 |
| Záruka | 3 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 5
SMART+ WIFI Flex Strips Outdoor Multicolor 5M RGB Tunable White
SMART+ WIFI Flex Strips Outdoor Multicolor 3M RGB Tunable White