SMART+ WIFI PIN G9 TUNABLE WHITE 230V TW CL G9
|
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
Smart zariadenie umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu domácnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov. Zvyšuje komfort, bezpečnosť a energetickú efektivitu. Podpora scén, časovačov a vzdialeného prístupu umožňuje prepojenie s ďalšími smart prvkami v domácnosti. Vhodné pre domácnosti, kancelárie aj komerčné priestory. Bezpečnostné informácie: pred inštaláciou odpojte zariadenie od napájania a dodržiavajte pokyny výrobcu. |
|
Technické parametre
| Base (standard designation) | G9 |
| Optical property of bulb | Priehľadná |
| Príkon | 30 W |
| Príkon [W] | 3,5 W |
| Luminous flux [lm] | 320 lm |
| Farba [K] | 2700…6500 K |
| Farba | Laditeľná biela |
| Farba | 80 |
| Nominal beam angle | 300 ° |
| Dimmable | Áno |
| Nominal lamp life time [h] | 20000 h |
| Napätie [V] | 220…240 V |
| Farba | Priehladná |
| Materiál | Plast |
| Krytie IP | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka [mm] | 60.00 mm |
| Šírka [mm] | 18.00 mm |
| Výška [mm] | 18.00 mm |
| Priemer [mm] | 18,00 mm |
| Hmotnosť [g] | 10.0 |
| Záruka | 3 roky |