Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Spot Magnet 75mm 8.5W 830
Podlinkové bodové svietidlo okrúhleho tvaru s magnetickým úchytom. |
Výhody výrobkuModerné prevedenie s veľmi plochou základňou svietidla. |
Oblasti použitiaKuchyňa. |
Bezpečnostné informácieSvietidlá nie sú vhodné na pokrytie tepelne izolačným materiálom.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 390 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 8,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 240.0 g |
| Záruka | 3 roky |