Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SUBMARINE® 1 x 7W 4000K
4058075303928
SUBMARINE® 1 x 7W 4000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 700 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 7,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 651 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 600.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075303928