SUBMARINE® 2 x 7W 4000K
Prachotesné svietidlá pre LED trubice. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá odolné voči vlhkosti s LED trubicou pre prevádzku v sieťovom napätí. |
Výhody výrobkuUšetrená energia až 65% v porovnaní so svietidlami využívajúcimi žiarivky T8 na CCG. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 14,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 651 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 900.0 g |
| Záruka | 3 roky |