Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SUBMARINE® Integrated Slim Value Slim Value 1.5M 24W 4000K
Ploché a tenké prachotesné svietidlá s integrovaným LED modulom. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá odolné proti vlhkosti. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia, na zapojenie nie je potrebné žiadne náradie. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2160 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 24,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1525 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnosť | 385.0 g |
| Záruka | 3 roky |