SUBMARINE PCR 120 1 X 13.5W 840 G13 T8
Prachotesné svietidlá. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá odolné voči vlhkosti s LED trubicou pre prevádzku v sieťovom napätí. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia vďaka vylepšenému priestoru pre montáž držiakov a ľahko otvárateľnému krytu. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1550 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 13,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1280 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 903.0 g |
| Záruka | 3 roky |