SUBMARINE SENSOR 120cm 16W 4000K
Svietidlo odolné voči vlhkosti so zabudovaným senzorom pohybu. |
Vlastnosti výrobkuTrvanlivé a energeticky úsporné LED svietidlo. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia vďaka vylepšenému priestoru pre montáž držiakov a ľahko otvárateľnému krytu. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 16,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 1261 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 1100.0 g |
| Záruka | 3 roky |