SUBMARINE THROUGHWIRING 120cm 15W 4000K
Svietidlo odolné proti vlhkosti s priechodným pripojením. |
Vlastnosti výrobkuTrvanlivé a energeticky úsporné LED svietidlo. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia, na zapojenie nie je potrebné žiadne náradie. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 15,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 1261 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 1120.0 g |
| Záruka | 3 roky |