Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
TRACKLIGHT SPOT MINI CYLINDER GU10 Black
4058075756663
TRACKLIGHT SPOT MINI CYLINDER GU10 Black
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 135 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hmotnosť | 150.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075756663