UNDERCABINET PANEL FRAMELESS 30x20cm CCT DIM White
Bezrámové podskrinkové svietidlá obdĺžnikového tvaru. |
Vlastnosti výrobkuNízkonapäťové svietidlo na jednosmerné napájanie externým predradníkom. |
Výhody výrobkuJednoduché a rýchle sériové zapojenie vďaka jednoduchému systému zapájania. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 450 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 7,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hmotnosť | 575.0 g |
| Záruka | 3 roky |