UNDERCABINET SOCKET FRAMELESS 830 DIM Black Extension
Súprava bezrámového podskrinkového svietidla s napájacími zásuvkami a portami USB-C. |
Vlastnosti výrobkuZásuvkový modul môže napájať zariadenie s výkonom až 2 400 W. |
Výhody výrobkuMultifunkčné použitie: Osvetlenie a funkcie napájania/nabíjania v jednom svietidle. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 250 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 3,85 W |
| Nominálne napätie | 36 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 179 mm |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hmotnosť | 140.0 g |
| Záruka | 3 roky |