UNDERCABINET SOCKET FRAMELESS 830 DIM USB Black Kit
Súprava bezrámového podskrinkového svietidla s napájacími zásuvkami a portami USB-C. |
Vlastnosti výrobkuZásuvkový modul môže napájať zariadenie s výkonom až 2 400 W. |
Výhody výrobkuMultifunkčné použitie: Osvetlenie a funkcie napájania/nabíjania v jednom svietidle. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie priestory, osvetlenie políc a priestoru pod linkou. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 500 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 548 mm |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hmotnosť | 760.0 g |
| Záruka | 3 roky |