Vintage 1906® PenduLum Black
Interiérové závesné svietidlá, vintage štýl, pätica E27. |
Vlastnosti výrobkuZnížený industriálny design. |
Výhody výrobkuFlexibilné osvetlenie vďaka neobmedzenému počtu možností uchytenia. |
Oblasti použitiaObývacie priestory (obývacie izby, jedálne, spálne atď.). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 84 mm |
| Výška | 84 mm |
| Hmotnosť | 481.0 g |
| Záruka | 5 rokov |