Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Vintage 1906 Table Luminaire 2.5.W 824 E27 Brown
Stolové svietidlá, vintage štýl, pätica E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: drevo. |
Výhody výrobkuNadčasový design. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieExterný flexibilný kábel tohto svietidla nie je možné vymeniť. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 220 lm |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Teplota farby | 2400 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Drevený dekor |
| Dĺžka | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hmotnosť | 366.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075850231