Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT VALUE TRIPOD 1x20W 865
Všestranné LED pracovné svetlo so statívovým stojanom v triede Value. |
Vlastnosti výrobkuK dispozícii s 1 alebo 2 hlavami svietidla. |
Výhody výrobkuZložiteľné pre ľahké uskladnenie. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna|Sivá |
| Dĺžka | 730 mm |
| Šírka | 630 mm |
| Výška | 1323 mm |
| Hmotnosť | 1700.0 g |
| Záruka | 3 roky |