Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHTS R-STAND SOCKET (GEN 1) 30 W 4000 K
Flexibilné, prenosné pracovné svietidlo s výstupmi pre napájanie. |
Vlastnosti výrobkuVybavené dvoma výstupmi pre napájanie, pre výkon až 3 000 W. |
Výhody výrobku2v1, pracovné svetlo a viacnásobná zásuvka. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 190 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hmotnosť | 1800.0 g |
| Záruka | 3 roky |