Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Battery LED Spotlight Double 10W 4000K IP54 White
4058075227408
Battery LED Spotlight Double 10W 4000K IP54 White
Technické parametre
| Svetelný tok | 480 lm |
| Svetelný uhol | 95 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 6 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 332 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hmotnosť | 390.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075227408
1 ks