Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Bulkhead CCT CCT White
Nástenné a stropné svietidlo s vypínačom a funkciou nastavenia teploty chromatičnosti. |
Vlastnosti výrobkuVysoký svetelný výkon: > 115 lm/W pre 6 500 K. |
Výhody výrobkuVysoko univerzálny vďaka voliteľnému CCT a stupňom výkonu (Multi Color / Multi Lumen), ktoré je možné nastaviť pomocou prepínača na zadnej strane. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 840 lm / 720 lm / 500 lm |
| Teplota farby | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 9 W / 7 W / 4 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 129 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 176 mm |
| Hmotnosť | 220.0 g |
| Záruka | 3 roky |