Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Bulkhead Essential Oval E27 White
Nástenné a stropné svietidlo s integrovanou ochrannou klietkou. |
Vlastnosti výrobkuOdolnosť proti nárazu: IK06. |
Výhody výrobkuUdržateľný vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaSuterén. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 116 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 207 mm |
| Hmotnosť | 520.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075845565