Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
CEILING ROUND IP44 325 24W 865 IP44
4099854105937
CEILING ROUND IP44 325 24W 865 IP44
Technické parametre
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 24,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnosť | 491.0 g |
4099854105937