Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
CEILING ROUND IP44 SENSOR 210 SEN 12W 830 IP44
Stropní svítidla so stupňovým krytím IP44 so senzorom prítomnosti. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuVeľmi homogénne svetlo. |
Oblasti použitiaVšeobecné osvetlenie. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 900 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnosť | 262.0 g |