COB STRIPS 3M 3000K
Dekoratívne LED pásky pre vonkajšie použitie s homogénnym svetelným efektom, IP44. |
Vlastnosti výrobkuTechnológia COB pre homogénne rozloženie svetla. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Svetelný uhol | 170 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 15,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 3000 mm |
| Šírka | 12 mm |
| Výška | 4 mm |
| Hmotnosť | 290.0 g |
| Záruka | 2 roky |