Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
OUTDOOR FLEX IP65 COOL LIGHT 20M 840 IP65
Robustný a rozšíriteľný LED pásik so 4 000 K. |
Vlastnosti výrobkuMožnosť predĺženia až na 50 metrov, max.450 W. |
Výhody výrobkuJasné, robustné a odolné. |
Oblasti použitiaStavebné plochy. |
Bezpečnostné informácieSvetelný pásik nepripájajte k napájaniu, keď je navinutý na cievku. |
Technické parametre
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 142,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 20000 mm |
| Šírka | 11 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 3308.0 g |
| Záruka | 2 roky |