Decor Aura 2XPendant 21W 830 Click DIM
Dekoratívne svietidlá z polykarbonátu s integrovanou LED a pútavým filamentovým dizajnom. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: polykarbonát (PC). |
Výhody výrobkuRovnomerné vláknové osvetlenie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 21,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Výška | 800 mm |
| Hmotnosť | 1600.0 g |
| Záruka | 3 roky |