Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Bell Pendant E27
Dekoratívne svietidlá z PCR s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a PCR. |
Výhody výrobkuNadčasový design. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 152 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 1220 mm |
| Hmotnosť | 465.0 g |
| Záruka | 3 roky |