Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Cardboard Square Pendant E27 Brown
Dekoratívne svietidlá vyrobené z kartónu s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kartón. |
Výhody výrobkuSvietidlá vyrobené z lepenky potešia váš domov hrejivou a prirodzenou atmosférou. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Hnedá |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hmotnosť | 725.0 g |
| Záruka | 5 rokov |