Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Needle Pendant Linear 4xE27 Beige
Vnútorné závesné svietidlá, pätica E27. |
Vlastnosti výrobkuModerný minimalistický design. |
Výhody výrobkuIndividuálne svetelné scenáre vďaka kombináciám s dekoratívnym svetelným zdrojom. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Béžová |
| Dĺžka | 950 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 2200 mm |
| Hmotnosť | 1950.0 g |
| Záruka | 5 rokov |