Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Pearl Pendant 5XG9 Beige
Dekoratívne svietidlá z plsti s päticou G9. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: plsť, sklo a kov. |
Výhody výrobkuPútavé svietidlo vyrobené z plsti. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Béžová |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hmotnosť | 2890.0 g |
| Záruka | 5 rokov |