Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Swirl Pendant 22W 830 Click DIM
Dekoratívne svietidlá vyrobené zo zakriveného polykarbonátu s integrovanou LED a pútavým filamentovým dizajnom. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: polykarbonát (PC). |
Výhody výrobkuRovnomerné vláknové osvetlenie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 22,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 1282 mm |
| Šírka | 127 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hmotnosť | 2000.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075841963