Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Yoyo Pendant 3XPendant LN 18W 830 Beige
Dekoratívne svietidlá z béžového kovu s integrovaným LED svetelným zdrojom. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a plast. |
Výhody výrobkuNastaviteľná výška. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 18,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Béžová |
| Dĺžka | 700 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hmotnosť | 2235.0 g |
| Záruka | 5 rokov |