Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Door LED Down 4000K Silver
4058075267824
Door LED Down 4000K Silver
Technické parametre
| Svetelný tok | 40 lm |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,95 W |
| Nominálne napätie | 4,5 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 102 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hmotnosť | 154.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075267824
13 ks