DoorLED Solar 4000K White
Vonkajšie solárne svietidlá. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuPožiadavka podľa osvetlenia a úspory energie vďaka čidlám pohybu a denného svetla. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 320 lm |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 3,00 W |
| Nominálne napätie | 3,3 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 192 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 255.0 g |
| Záruka | 2 roky |