DOT-IT 3 pack
Pomocníci. |
Vlastnosti výrobkuON/OFF cez Touch DIM. |
Výhody výrobkuFunkčný a atraktívny design. |
Oblasti použitiaOsvetlenie pod skrinkami. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 40 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,68 W |
| Nominálne napätie | 4,5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 26 mm |
| Hmotnosť | 33.5 g |
| Záruka | 2 roky |