Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLASHLIGHT CAR EMERGENCY CAR EMERGENCY
Technické parametre
| Svetelný tok | 100 lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | 70 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,60 W |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 34 mm |
| Šírka | 34 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hmotnosť | 320.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854175824