Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLASHLIGHT COMPACT COMPACT
Technické parametre
| Svetelný tok | 400 lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,00 W |
| Farba krytu | Oranžová |
| Dĺžka | 113 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hmotnosť | 145.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854175473