Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLASHLIGHT HEADLAMP BATTERY HEADLAMP BATTERY
Vonkajšie mobilné svietidlá. |
Vlastnosti výrobkuZáves pre nastavenie smeru svetla. |
Výhody výrobku2 prevádzkové režimy: 1 stisk: jasné svetlo 80 lm, 2. |
Oblasti použitiaMultifunkčný. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 80 lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,60 W |
| Farba krytu | Oranžová |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnosť | 46.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854175725